browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Liigijuhid

Rühmaliik Liigijuht E-posti aadress Telefon
Mudilaskoorid Meeli Nõmme meeli.nomme@poltsamaa.edu.ee 5816 0082
Lastekoorid ja naiskoorid Hille Martin hille.martin@poltsamaa.edu.ee  
Poistekoorid ja meeskoorid Merike Katt
Meeli Nõmme
info@muusikakool.edu.ee
meeli.nomme@poltsamaa.edu.ee
5341 2776
5816 0082
Segakoorid Merle Nisu
Reet Sester
merlenisu1@gmail.com
sester.reet@gmail.com
510 8379
501 4945
Puhkpill ja ühendorkester Urmas Mägi urmasmagi@gmail.com 554 1852
Keelpill ja ühendorkester Hiie Taks hiie.taks@gmail.com 5596 1060
Rahvamuusikud Eha Niglas e.niglas@gmail.com   523 7198
Noorte bändid Reigo Tõnisson    
Lasteaiarühmad ja 1. – 2. klass Marje Heiskonen
Sirje Suvi
marje.heiskonen@gmail.com
sirje.suvi@poltsamaa.edu.ee
5342 2538
5568 2408
3. – 4. klass ja 5. – 6. klass Maia Lepiste mlepiste@gmail.com 5817 1877
7. – 9. klass ja C – segarühmad Karin Uusküla karinuuskyla@gmail.com 5277219
B – ja D – segarühmad Kaja Kivi
Senta Bergmann
kajakivi@gmail.com
 
528 9679
5336 5785
Neiduderühmad Marika Järvet marika.jarvet@gmail.com 53411180
Naisrühmad Sirje Kiis sirtsuline@gmail.com 518 2465
Memmederühmad Ülle Ant ylle.ant@gmail.com 505 8977